POD SŁOŃCE 2011

Szczęśliwie zakończyła się druga edycja Festiwalu Pod Słońce. Bardzo dziękuje wszystkim za udział i wsparcie i stworzenie wspaniałej atmosfery przez te dwa dni.

Abyśmy mogli wspólnie spędzić te dwa dni przy dobrej muzyce trzeba było zadzwonić w kilka miejsc i odwiedzić kilka osób – jak to przy organizacji takich imprez. I w tym miejscu szczególnie pragnę podziękować zespołom i prowadzącym, które w tym roku wystąpiły na festiwalowej scenie w Jamnej, za turystyczne i partnerskie podejście do tematu kiedy do szefów zadzwoniłem gdy kwestia formuły i w ogóle festiwalu jeszcze się ważyły: Tomku, Michale, Zbyszku, Łukaszu, Robercie, Grzegorzu, Bartku, Macieju, Przemku, Adamie – DZIĘKUJĘ. Dziękuję też Przemkowi za niedzielny koncert.

Bardzo dziękuję Krzysztofowi za sprawą którego do wielu z was dotarła informacja o Festiwalu oraz Pawłowi Koziołowi którego autorstwa jest wystawa fotograficzna pt. „Obszary chronione Wojewóztwa Małopolskiego”. W naturalny sposób dziękuję władzom lokalnym i sponsorom za wsparcie. Dziękuję szacownemu Jury studentkom i studentom pedagogiki UAM oraz wolontariuszom i osobom z grupy rekonstrukcyjnej oraz ekipie z kuchni, jak również tym o których wyżej nie wspomniałem  i nieopatrznie pominąłem, a którzy też włożyli swoja cząstkę w tegoroczną edycji festiwalu – bardzo Wam dziękuję Wszystkim za pomoc. Festiwal wspierali Burmistrz Miasta i Gminy Zakliczyn, Starosta Tarnowski, oraz Województwo Małopolskie.

Zaproszonym gościom i Wam wszystkim obecnym na Festiwalu Pod Słońce bardzo dziękuję za obecność dobre słowa i mam nadzieję do zobaczenia niebawem.

Adam

A na koniec kilka fotek z tegorocznego festiwalu.

aga

ballada

bez zobowiza1

caryna1

cisza1

egon

koncept

na dachu

siudmy

tomek

vip

vip4

Dziękuję za miłą notkę Michałowi Łangowskiemu na stroniehttp://www.wgorach.art.pl/

 

Jamna 20.05.2001r g. 21.30

 

To juz kilka godzin dzieli nas od oficjalnego otwarcia drugiej edycji festiwalu ale w zasadzie można powiedzieć że w terminie zerowym w kameralnym gronie za sprawą Siudmego Festiwal Pod Słońce 2011 się rozpoczął.

dsc04057

 Czekamy na wasze opinie, wrażenia, spostrzeżenia, sugestie…