POD SŁOŃCE 2015

2015

Tegoroczna edycja Pod Słońce 2015 znów przypomniała, że plenerowe spotkania z tzw. piosenką turystyczna lubią być okraszone deszczem. Chociaż nie było wcale tak źle. Otoczenie w którym odbywa się festiwal stale się zmienia. Począwszy od mobilnej sceny na pierwszym festiwalu, dorobiliśmy się uniwersalnego pomieszczenia, które doskonale sprawdziło się w tegorocznych warunkach. Nie będę ukrywał, że do prac nad tą infrastruktura determinuje nas Wasza obecność.

Bardzo dziękuję wszystkim, którzy przybyli na tegoroczną edycję. Dziękuje sponsorom i wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób zaangażowali się w przygotowania festiwalu. Szczególne podziękowania dla harcerzy, którzy za pomoc w festiwalu powinni otrzymać dedykowaną sprawność. Nad bezpieczeństwem czuwała Straż Pożarna z Woli Stróskiej dzięki życzliwości naszego Burmistrza.

Dziękuję wykonawcom którzy uraczyli nas swoimi występami oraz prowadzącym za jak zwykle profesjonalne podejście do tematu oraz akustykowi.

Ogromne podziękowania dla wszystkich festiwalowych Ambasadorów Jamnej. Bardzo, bardzo Wam dziękuje za promocję wydarzenia To dzięki Wam wiele osób dowiedziało się o festiwalu i przybyło do Jamnej po raz pierwszy, a wyjeżdżając zapowiedzieli swój powrót. Dziękuje Wam za zaufanie, fantastyczną atmosferę, ciepłe słowa i że nie wystraszyliście się pogody, a tym którzy się rozchorowali życzę powrotu do zdrowia.

Jak to przy takich wydarzeniach trafią się jakieś niedociągnięcia czy wpadki. Ciągle się uczymy i ze względu na zmieniające się okoliczności organizacyjne nie wszystko jest jeszcze dopracowane. Jeżeli ktoś nie czuł się z nami dobrze lub minął się z oczekiwaniami – bardzo go przepraszam. A póki co do zobaczenia na innych muzycznych spotkaniach lub na szlaku. A komu na Jamnej się spodobało i chciałby poobcować z naturą i nami nie czekając do przyszłorocznej edycji Pod Słońce – serdecznie zapraszamy

Poniżej kilka wspomnień w tegorocznej edycji

http://mynaszlaku.pl/festiwal-piosenki-turystycznej-pod-slonce-na-jamnej

https://www.youtube.com/watch?v=oMtxt-lUrGk

a1

a2

a3

a5

************************************************************************

W zasadzie programowo niemal wszystko mamy dograne. W tegorocznej edycji Pod Słońce wystąpią:

Celtic Tree

Leonard Luther

Bądź Ciszą

Mikroklimat

YesKierSirumen

Chwila Nieuwagi

oraz Bez Zobowiązań i patosu 🙂 to nowa odsłona  stałych bywalców Jamnej

Czekać na Was będzie wystawa fotograficzna Maćka Mrozika, warsztaty i oczywiście stały już element spotkań na Jamnej – rajd turystyczny.

W sobotę od godziny 14.00 warsztaty rękodzielnicze poprowadzą utalentowane artystki  Koła Gospodyń „Wróblowianki” Panie: Marzena Zych, Maria Kukulska, Katarzyna Szchuterlly i Urszula Gądek

Rajd tym razem poprowadzi przewodnik i gawędziarz Tomasz Funtowicz.

 

banerek1

Zachęcam oczywiście do umieszczenia banerka w necie i rozpowszechniania dobrych wieści o festiwalu – Dziękuję 🙂