NA MIEJSCU

Nocleg:  Na polu namiotowym przy Chatce Włóczykija. W przypadku b. złej pogody, będziemy starać się zorganizować nocleg pod zadaszeniem (np. scena)

Jedzenie: Gastronomia w Schronisku Dobrych Myśli i grill przy scenie. Dobrze zjesz i schłodzisz się też. Do dyspozycji będą punkty gastronomiczne w plenerze

Koncert odbędzie się na terenie rekreacyjnym  Chatki Włóczykija. Zespoły występować będą na zadaszonej scenie z nagłośnieniem. Do dyspozycji gości będą dwie zadaszone wiaty w razie kiepskiej pogody pełniące również funkcje noclegową.  W plenerze będą znajdować się toalety typu Toy Toy.

Na miejscu możesz liczyć na wspaniałą atmosferę (do której wskazane, abyś i garść swojej dołożył) ludzi którzy przyjechali na imprezę turystyczną, aby chwilę ze sobą pobyć, poznać się, naładować akumulatory, no i przede wszystkim dobrze się bawić podczas festiwalu. Przed koncertami zachęcamy do wspólnego muzykowania. Po sobotnim koncercie planujemy rozpalenie watry i wspólne śpiewanie, spotkanie z wykonawcami ,liderami zespołów. Czekamy też na Wasze pomysły, sugestie, opinie.